ÚVOD

ÚVOD

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. „Můj dědeček – profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole. Kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám, s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání.

Pro koho vlastně jsem?!

Řekněme si to na rovinu, bez Vás to zkrátka nepůjde.

Mezi moji cílovou skupinu patří zejména subjekty (promotion, modeling….,) ovšem velmi rád nafotím Vaši rodinu s dětmi a zachytím Vaše životní události jako je svatba.

Díky dlouholetým zkušenostem z fotografických výstav, promo akcí, modelingu apod. se zabývám fotografií na profesionální úrovni, ve které mi neschází kreativita a dobré nápady.

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého, nebo barevného snímku. Nebudu Vás přesvědčovat o opaku, ale pokud hledáte z nejlepších, jste na správné homepage.

Napsali o mně:

Třebíčský fotograf představuje v elektrárně své dvě životní lásky

Proměny Vojmíra Blažka zdobí vstupní halu elektrárny

Pata a Mata stvořily děti: Zajímavá výstava v Brně

Tip na dnešek: Unikátní výstava modelů autíček

Nemocnice Třebíč: Výstava fotografií od fotografa Vojmíra Blažka na téma Třebíč a Černobyl

 

Vojmír Blažek - Letohrádek Mitrovských

Vojmír Blažek - MKS Náměst

Vojmír Blažek - České dědictví UNESCO