INTRODUCTION

ÚVOD

Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. Můj dědeček, profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv.

– Začátky

Kariéře profesionálního fotografa jsem se začal věnovat po studiu na fotografické škole, kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Jak sám někdy zjednodušeně říkám: „s jedním batohem a fotoaparátem se z občasného focení pro známé, kamarády a rodinu tak stalo samostatné podnikání“.

– Pro koho vlastně jsem?!

Řekněme si to na rovinu, bez Vás to zkrátka nepůjde. Mezi moji cílovou skupinu patří zejména subjekty jako promotion, modeling…. Ovšem velmi rád nafotím Vaši rodinu s dětmi a zachytím Vaše životní události jako je svatba. Díky dlouholetým zkušenostem z fotografických výstav, promo akcí, modelingu apod. se zabývám fotografií na profesionální úrovni, ve které mi neschází kreativita a dobré nápady. 

Můžete se tak těšit na fotografie plné emocí, ponořené do elegantního kabátu v podobě černobílého nebo barevného snímku. Pokud tedy hledáte kvalitní fotografickou tvorbu, jste na správné homepage.

Napsali o mně:

Třebíčský fotograf představuje v elektrárně své dvě životní lásky

Proměny Vojmíra Blažka zdobí vstupní halu elektrárny

Pata a Mata stvořily děti: Zajímavá výstava v Brně

Tip na dnešek: Unikátní výstava modelů autíček

Nemocnice Třebíč: Výstava fotografií od fotografa Vojmíra Blažka na téma Třebíč a Černobyl

 

Vojmír Blažek - Letohrádek Mitrovských

Vojmír Blažek - MKS Náměst

Vojmír Blažek - České dědictví UNESCO