• MODELING

  MODELING

  Modeling není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb. Pokud patříš mezi nováčky, hodně zkušených modelek a profesionálních fotografů ti poradí, ať zkusíš fotit nejpoužívanější formou TFP. Mé doporučení je takové, že by mělo být vidět, že máš zajímavou tvář, jsi netradiční a nebojíš se ukázat. Zda umíš pomocí výrazu a řeči těla zahrát nějaký příběh. Při každém focení bys měla myslet na to, že právě takové fotografie tebe, nebo i mě jako fotografa prodávají. Co je focení formou…

 • CHERNOBYL

  CHERNOBYL

  Chernobyl - zóna smrti?! Chernobyl je město v Kyjevské oblasti na severu Ukrajiny, poblíž hranic s Běloruskem. Chernobylská elektrárna byla ve své době nejmodernější v Sovětském Svazu. Ve které dne 26. dubna 1986 došlo k mohutné explozi, která uvolnila nebezpečné radioaktivní látky na ukrajinském, běloruském a ruském území. Myšlenka navštívit místo havárie, tedy Chernobyl a Pripjať, mě hodně lákala. Když jsem se rozhodl realizovat vlastní výpravu, někteří mí známí a přátelé mě začali považovat za blázna.

 • REKLAMNÍ A PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

  REKLAMNÍ A PRODUKTOVÁ FOTOGRAFIE

  Od aut z ulice a výstavních síní k profesionálům. Mé první oficiální focení automobilových značek začalo na 88th International Motor Show v Geneve. Kde jsem se začal prezentovat v globálnějším měřítku, jako profesionální fotograf.

 • 3 VÝSTAVY PRO CELOU RODINU

  3 VÝSTAVY PRO CELOU RODINU

  A je to! V jedné partě s Patem a Matem. Pata a Mata z večerníčků zná snad celé Česko. Společně jsme si s legendární dvojicí kutilů připravili hned tři rodinné výstavy v jedné pod názvem 3 VÝSTAVY PRO CELOU RODINU. Co jste na nich mohli vidět?!

 • ÚVOD

  ÚVOD

  Lásku k fotografování jsem převzal od svého otce a dědečka. „Můj dědeček – profesí lékař, byl vášnivý fotograf. S tátou jsem zase spoustu času strávil v kinokavárně u promítačky a jezdil s ním pro filmy na večerní promítání. Takže mé dětství mělo na mé budoucí rozhodování velký vliv. Po základní škole jsem se rozhodl pro obor umělecký fotograf. Kde jsem nabral základní znalosti, ze kterých čerpám dodnes (např. při focení pracuji s vlnovou délkou světla a nespoléhám pouze na grafický software). Pro koho vlastně jsem?!