MODELING

MODELING

Modeling není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb.

Pokud patříš mezi nováčky, hodně zkušených modelek a profesionálních fotografů ti poradí, ať zkusíš fotit nejpoužívanější formou TFP. Mé doporučení je takové, že by mělo být vidět, že máš zajímavou tvář, jsi netradiční a nebojíš se pomocí výrazů a řeči těla zahrát nějaký příběh. Při každém focení bys měla myslet na to, že právě takové fotografie tebe nebo i mě jako profesionálního fotografa modelek prodávají.

Co je focení formou TFP?

Touto formou si fotograf a modelka trénují své fotografické dovednosti i vzájemně obohacují fotografické portfolio. Platí pravidlo, že nejsou žádnou stranou účtovány peníze. Obrazně je TFP tedy zdarma. Někdy však mohou vzniknout náklady spojené s focením např. za pronájmem ateliéru, vizážistka, stylistka, módní návrhářka apod. Pokud spolu něco takového realizujeme, většinou jsou hrazené mnou, jakožto profesionálním fotografem pro modeling.

Fotografie jako pro světové modelky nebo celebrity!

Smyslem focení není fotobook modelky zaplnit co největším počtem fotek. Každá fotografie by o tobě měla vyprávět svůj příběh, který ti tak může zvýšit šanci uspět v modelingu. Hledáš profesionálního fotografa pro své portfolio?! Jsi začínající nebo zkušená modelka?! Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, moderní i kreativní duch a vstřícnost k požadavkům pro tvoření nadstandardní modelingové prezentace.

 

Adélka / v pražském apartmánu - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek

Backstage / modelka v jihlavském interiéru - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek

Dee / Havlíčkův Brod exteriér - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek

Karolína / mrtvá nevěsta ateliér - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek

Nikol / portrét v brněnském exteriéru - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek

Petra / portrét exteriér Sádek - Modelingový, reklamní a produktový fotograf Vojmír Blažek