MODELING

MODELING

Modeling není jen o chůzi po molu a pózování fotografům, ale jeho součástí je i natáčení reklamních spotů, fashion nebo focení kosmetiky pro různé módní časopisy. Je to velmi různorodá práce, která vyžaduje dobré pózování, ladnou chůzi a elegantní pohyb.

Pokud patříš mezi nováčky, hodně zkušených modelek a profesionálních fotografů ti poradí, ať zkusíš fotit nejpoužívanější formou TFP. Mé doporučení je takové, že by mělo být vidět, že máš zajímavou tvář, jsi netradiční a nebojíš se ukázat. Zda umíš pomocí výrazu a řeči těla zahrát nějaký příběh. Při každém focení bys měla myslet na to, že právě takové fotografie tebe, nebo i mě jako fotografa prodávají.

Co je focení formou TFP?

Touto formou si fotograf a modelka trénují své fotografické dovednosti i vzájemně obohacují fotografické portfolio. Platí pravidlo, že nejsou žádnou stranou účtovány peníze. Obrazně je TFP tedy zdarma. Někdy však mohou vzniknout náklady spojené s focením např. za pronájmem ateliéru, vizážistka, stylistka, módní návrhářka apod. Pokud spolu něco takového realizujeme, většinou jsou hrazené mnou, jako fotografem.

Fotografie jako pro světové modelky nebo celebrity!

Smyslem focení není zaplácat book co největším počtem fotek. Každá fotografie by měla vyprávět příběh nejen o tobě a do jakého odvětví modelingu se snažíš dopracovat. Hledáš profesionálního fotografa modelek? Mou předností je dlouholetá fotografická praxe, flexibilita, vstřícnost k požadavkům a především profesionální kvalita fotografií.

 

Vojmír Blažek - Lifestyle

Vojmír Blažek - Modeling

Vojmír Blažek - Modeling

Vojmír Blažek - Modeling

Vojmír Blažek - Lifestyle

Vojmír Blažek - Modeling

Vojmír Blažek - Lifestyle